TATTOO – orienteeruv hinnakiri

Tätoveeringute suurused ja hinnad võib jagada nelja suurde kategooriasse:
Siin on erineva suurusega tätoveeringute kujunduste kirjeldused.
  1. Pisike: mõelge väikesele südamele või joonise kontuurile, mis on väiksem kui 2-9 cm.  Väike tätoveering maksab tõenäoliselt 65–100 EUR  
  2. Väike: väike tätoveeringu kujundus võib ulatuda 5–15cm ja see võimaldab oskuslikul kunstnikul teha üksikasjalikke töid. Väikese tätoveeringu keskmine hind on umbes 130 EUR +/-(sõltuvalt kunstiteostest ja ajakulust) .
  3. Keskmine: keskmise suurusega tätoveeringukujundused ulatuvad 12–20 cm lõuendipinnale ja võivad maksta 200 EUR  +/-  (sõltuvalt kunstiteostest ja ajakulust) .
  4. Suur: suured tätoveeringud on suuruse poolest kõige erinevamad, mistõttu on hinnaklass erinev. Pool- ja täisvarrukatega, samuti täiel rinnal, seljal, õlgadel ja reitel tätoveeringud võivad teile maksta 500–3000 EUR  +/-  (sõltuvalt kunstiteostest ja ajakulust) .
  5. Armi katmine tätoveeringuga – Põletuse, lõikuse, operatsioonijärgse armi koht põhjustab psühholoogilist ebamugavust. Armi tätoveeringud on suurepärane lahendus probleemile.             Õige teostuse korral muudavad nad peaaegu nähtamatuks. Enne armide tätoveerimist käele ja teistele kehaosadele on tungivalt soovitatav konsulteerida artistiga.

Viimane nõuanne: Tätoveeringute kohta arutlemiseks ja küsimusteks on parim viis kohapeal.

TÖÖ MIINIMUM HIND: 65 EUR

BODY-PIERCING - orienteeruv hinnakiri

Piercingut saab panna nii salajasse kehapiirkonda kui ka tavapärastesse paikadesse......

tattoo, tattoo artist, arm-3268988.jpg

Tätoveeringukunstniku koolitus

Mis on Tätoveeringukunstniku koolitus? Info tulekul